Hotel Benecko Žalý
 
ADRESA Hotel Žalý
Benecko 160
Benecko 51237
Česká Republika
Hotel-Benecko-Zaly@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Žalý ubytování Benecko Aktuální počasí jasno
Hotel Benecko Žalý - K hotelu přísluší parkovištěHotel Benecko Žalý - disponuje restauracíHotel Benecko Žalý - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Benecko Žalý - V hotelu je kulečníkHotel Benecko Žalý -  je k dispozici připojení na internetHotel Benecko Žalý -  je k dispozici letní terasaHotel Benecko Žalý - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Benecko Žalý - přijímá kreditní karty VISAHotel Benecko Žalý - tenis -poblíž hoteluHotel Benecko Žalý - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Benecko Žalý - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Benecko Žalý - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Benecko Žalý - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Benecko Žalý - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

*** Hotel Žalý / Benecko

Nejvýše položený hotel na Benecku - 960 m.n.m.

Benecko je nejvýše položená obec v Krkonoších, rozkládá se na jižním svahu hory Žalý a v létě tu zapadá sluníčko až po 21 hod.

Čeká Vás nádherný panoramatický výhled, nezapomenutelné západy slunce, klidné prostředí.

Pobyty v hotelu Žalý na Benecku jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi, školy a školky v přírodě i lyžařské kurzy.

Krkonoše Benecko ubytování : 
Hotel Žalý má pro své hosty připraveno ubytování ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích a v apartmá, které tvoří ložnice, kde jsou dvě pevná lůžka + obývací pokoj s možností až tří přistýlek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV+SAT, lednici, telefon.

Benecko ubytování hotel Žalý služby a vybavení :
Hotel Žalý Benecko nabízí maximální vyžití, relaxaci a odpočinek. V hotelu je sauna, fitcentrum, vertikální turbosolarium s biotrubicemi. Objednat si můžete masáž (relaxační, rekondiční, baňkování, anticelulitidovou, medovou nebo čokoládovou). Další vybavení - kulečník, šipky, stolní tenis, půjčovna sportovních potřeb (horská kola, běžecké lyže, boby, saně). Pro děti hrací prostory s hračkami. Parkoviště pro hosty hotelu Žalý na Benecku je zdarma (v zimě však doporučujeme sněhové řetězy).

Hotel Žalý ubytování Benecko restaurace - stravování :
V restauraci je připojení k internetu zdarma, formanka, taneční parket, živá i reprodukovaná hudba dle aktuální nabídky. Snídaně jsou podávány formou švédského stolu, ostatní strava je servírovaná. Možnost polopenze, školy a skupiny plná penze.

Dovolená na horách ubytování v Krkonoších hotel Žalý Benecko :
V zimním období jsou v okolí hotelu Žalý Benecko upravované běžecké tratě, které začínají přímo před hotelem. Lyžování - sjezdové tratě uměle zasněžované a různých délek jsou také v blízkosti, možnosti nočního lyžování, snowtubingu atd.
Letní období nabízí značené cyklostezky malebnou krajinou Krkonošského národního parku, vyjížďky na koních (Janova farma Hucul), pěší turistiku, dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami, skluzavkou, trampolínou a pískovištěm, tenisové kurty 300 m, travnaté hřiště, les plný hub a borůvek či ohniště s možností opékání atd.